Úvalské kuličkohraní

Série eventů s kuličkohravou tématikou,

aneb snad se podaří navázat na historicky první úvalské eventové klání, které se konalo 2.11.2014...

Někdy někde ve středních Čechách: ve společnosti Borců z Úval se zmíňuji o myšlence uspořádat eventovou kuličkiádu v Úvalech. Čas plynul a já pořád odkládám i jen základní práce na listingu. Pravidla, tabulky i prvotní představu už mám dlouho, ale sepsat listing znamená určit definitivní datum konání akce a k tomu se stále nemohu dokopat. Mezitím se rozjela série eventů, pořádaných partou Geopraha.eu. Zaměření eventů je pro mne lákavé - jsou to závody RC autíček. Super nápad, účastním se postupně všech závodů nultého ročníku (poslední vlastně ještě neproběhl  - pozn. autora) a seznamuji se s človíčkem, který si říká Jakouback. Inspiruji se od něho v mnoha věcech, domlouváme i nějakou akci, podobnou závodům RC aut, ale o tom zase jindy. No a tak se čas, kdy začnu pracovat na listingu blíží.

Poslední a rozhodující nakopnutí dostávám od Mandíka a slibuji, že v listopadu do toho jdeme. Domlouváme ještě s Plhou a naším geopotěrem beta testování kuličkiády, které dopadá velmi dobře a tak je rozhodnuto. Padají první termíny, nakonec vítězí 2. listopad a mě čeká pár dlouhých večerů strávených přípravou celé akce.

 

A takhle to dopadlo, aneb o každém z eventů trocha slov, trocha fotek a hlavně pořadí průběžné i celkové...

 4. ouvalské kuličkohraní

Tak. Letošní třetí kuličky jsou již historií a usilovně pracujeme na přípravě  posledníhospolečné foto turnaje, který rozhodne o celkovém vítězi v obou kategoriích. I když - juniory jasně ovládl Frapepa9 už teď a vytvořil si náskok, který mu zajistil první místo celkově již po třetím turnaji. Ale o další místa bude ještě rvačka. Naproti tomu v kategorii dospělých ještě není jasné nic. ZelenobilyCamrak má náskok, který by mohl proměnit v závěrečný úspěch, ale soupeři mu jistě nedatují nic zadarmo... více

 

 

21. 9. 2015 | Rubrika: Úvalské kuličkohraní | Komentářů: 0

3. ouvalské kuličkohraní

U většiny borců, kteří absolvovali oba letošní turnaje bylo vidět, jak se jejich technika zlepšuje a s tím pádem dosahují na stále vyšší příčky v bodovém hodnocení. Už se těším na podzimní boje, které slibují pěknou podívanou. Lepší technika a tím pádem i zajímavější a vyrovna3. ouvalské kuličkohraní - juniořinější boje byly vidět i v juniorské kategorii, kde tentokrát zvítězil zástupce klanu Zelenobílých - ZelenobílýRytíř, těsně stíhaný dosavadním lídrem celkového bodování, borcem Frapepa9. Průběžně třetí místo si vybojoval junior týmu Sigmundovi a bodově se dotáhl na vedoucí dvojici. Úžasné je sledovat nejmenší účastníky, kteří urputně bojují s mnohdy o dost staršími a většími soupeři a nedarují jim ani jeden cvrnk!

... více ZDE.

 

 

10. 6. 2015 | Rubrika: Úvalské kuličkohraní | Komentářů: 0

2. ouvalské kuličkohraní

Druhé kuličkohraní nás čeká 24.5.2015 na hřišti pod školou v Úvalech u Prahy.

Tentokrát přibude i doprovodný program pro nehrající návštěvníky, kteří si budou moci vyzkoušet svou dovednost a trpělivost na třech stanovištích. K dispozici bude také jeden důlek pro vyzkoušení si hry s kuličkami mimo turnaj.

A pozor! Letos chystáme sérii čtyř eventů s kuličkohraním a budeme sčítat body za pořadí v jednotlivých turnajích. Na posledním eventu vyhlásíme celkové vítěze a snad i nějaká odměna bude... Více v listingu.

No a jako minule - pro ty, kdo nemají vlastní kuličky, budou k dispozici na místě k zapůjčení   ...  více

 

 

15. 5. 2015 | Rubrika: Úvalské kuličkohraní | Komentářů: 0

1. ouvalské kuličkohraní

 Tak je to za námi, první event dopadl tak, jak dopadl. Asi to nebylo nejhorší, ale to nechám na posouzení ostaním. Už mám v hlavě pár nápadů na vylepšení a taky se mi podařilo proniknout do tajů dvoustranného vyřazovacího pavouka tak, že se v něm i vyznám :) ...  více

7. 11. 2014 | Rubrika: Úvalské kuličkohraní | Komentářů: 0