Novinky

Novinky 2015

Kruanova dobrodružství - podpora projektu

Kruanova dobrodružství, tento kultovní sci-fi komiks Vlastislava Tomana z časopisu ABC (Příběhy malého boha, Kruanova cesta, Kruanova dobrodružství, Kruan a bohyně apod.), může ožít na filmovém plátně v hrané verzi... více.

21. 2. 2015 | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

Novinky 2011

Rok 2011 znamenal pro Beryca další milník jeho života. Hned na jaře se po dvojím úspěšném krytí stal tátou velké kupy malých krásných aplíků a rozdal tak svůj genový otisk dalším generacím tohoto úžasného plemene.

V květnu hned první výstavní den naší oblíbené výstavy Nord Bohemia Canis Litoměřice jsme splnili podmínky pro udělení titulu Šampion ČR a s trochou překvapení, ale velké dávky radosti jsme v odpolední soutěži získali 5. místo ve II.FCI skupině po předchozím zisku BOBa a Národního vítěze. V neděli byla výstava mezinárodní a sobotní úspěch se nám povedl korunovat ziskem našeho prvního CACIBa, podpořeného BOBem.

 

Pro detailní náhledy jednotlivých akcí klikněte na odkaz v úvodu této stránky.

 


24. 5. 2011 | Rubrika: Novinky

Novinky 2010

Rok 2010 byl pro Beryca úspěšný. Nejprve jsme získali titul Junior Šampion ČR, zúčastnili se úspěšně několika výstav a Beryc se stal CHOVNÝM plemeníkem své rasy. Tomu předcházely rentgeny kyčlí, loktů a ramen s negativním nálezem a následně prošel bonitační komisí s krásným posudkem. Tím jsme náš společný rok 2010 ukončili z oficiální stránky a věnovali se dále výcviku a radovánkám.

 

Pro detailní náhledy jednotlivých akcí klikněte na odkaz v úvodu této stránky.

 


24. 5. 2011 | Rubrika: Novinky