Stop TFTC

Taky se ti nelíbí, když na tvé keši přistane strohý log "TFTC", občas rozšířený smajlíkem? Nebo podobně neosobní zkratka, která mě osobně v logu vždycky zklame?

Řekni "Stop TFTC!"

Vždyť:

  • jsme v Česku a mluvíme krásným jazykem. Proč nenapsat třeba jen krátké "Dík", případně trochu košatější "Díky za keš", když už se nechceš rozepisovat celými souvětími.
  • zkratku TFTC beru skoro jako "trhni si, přece se nebudu namáhat s psaním"
  • autor keše se snažil připravit pro ostatní krabičku, která má dělat radost nejen hráčům, ale i jejímu zakladateli. Tak jej potěšte alespoň krátkou holou větou, ne tupou zkratkou...

Ne každý je pisálek, ne každý se chce obnažovat na veřejnosti se svými zážitky, ale každý by měl mít alespoň trochu pokory a úcty ke každému, kdo pro jeho potěchu stvořil kešku a dopřát mu tak o trochu víc, než jen čtyři velká písmena v logu, víc než jen TFTC. Je to můj osobní pohled na věc a vím, že je v kačerské komunitě velmi kontroverzní. I pro to s radostí přijmu slušně formulovanou kritiku a nebráním se slušně vedené diskusi pod tímto článkem. Sprosté a urážlivé komentáře budu mazat.

Banner "Stop TFTC" budu umisťovat do svých keší a pokud se s jeho obsahem ztotožňujete, je volně k užití. Klidně si jej stahujte a vkládejte do listingů svých kešek, třeba se nám podaří snížit počet TFTC logů alespoň o malé procento.

Jediná podmínka pro užití - neměňte podobu obrázku bez mého souhlasu. Velikost si upravte podle potřeby, to je jasné. Díky.

Stahovat obrázek je možné tady:

Stop TFTC - obrázek v plné velikosti

klikni pro originální velikost

Děkuji za pozornost a třeba někdy někde na keších

Ahoj

Ouvalak

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.