Geocaching

Geocaching je více než jen hra a zábava, geocaching je životní styl...

 

S laskavým svolením Beryca si na tomto místě můžete přečíst cosi o Geocachingu a hlavně o aktivitách geo týmu 5ran team. Haf.

Naše eventy

Eventy - setkání a všeliké taškařice, na kterých se v menší, či větší míře podílíme...


 

 

15. 5. 2015 |Článků: 1

Úvalské kuličkohraní

Série eventů s kuličkohravou tématikou,

aneb snad se podaří navázat na historicky první úvalské eventové klání, které se konalo 2.11.2014...

Někdy někde ve středních Čechách: ve společnosti Borců z Úval se zmíňuji o myšlence uspořádat eventovou kuličkiádu v Úvalech. Čas plynul a já pořád odkládám i jen základní práce na listingu. Pravidla, tabulky i prvotní představu už mám dlouho, ale sepsat listing znamená určit definitivní datum konání akce a k tomu se stále nemohu dokopat. Mezitím se rozjela série eventů, pořádaných partou Geopraha.eu. Zaměření eventů je pro mne lákavé - jsou to závody RC autíček. Super nápad, účastním se postupně všech závodů nultého ročníku (poslední vlastně ještě neproběhl  - pozn. autora) a seznamuji se s človíčkem, který si říká Jakouback. Inspiruji se od něho v mnoha věcech, domlouváme i nějakou akci, podobnou závodům RC aut, ale o tom zase jindy. No a tak se čas, kdy začnu pracovat na listingu blíží.

Poslední a rozhodující nakopnutí dostávám od Mandíka a slibuji, že v listopadu do toho jdeme. Domlouváme ještě s Plhou a naším geopotěrem beta testování kuličkiády, které dopadá velmi dobře a tak je rozhodnuto. Padají první termíny, nakonec vítězí 2. listopad a mě čeká pár dlouhých večerů strávených přípravou celé akce.

 

A takhle to dopadlo, aneb o každém z eventů trocha slov, trocha fotek a hlavně pořadí průběžné i celkové...

 15. 5. 2015 |Článků: 4

Stop TFTC

5. 9. 2016 | Rubrika: Geocaching | Komentářů: 0