3. ouvalské kuličkohraní

společné foto

 

28.6.2015

 

  

Listing na GC.com: GC5X989

 

 

 

3. ouvalské kuličkohraní je za námi.

Stejně jako minule byl na místě k dispozici doprovodný program pro nehrající návštěvníky, kteří si mohli vyzkoušet svou dovednost a trpělivost na třech stanovištích - Spin Lader (hod bola koulemi na žebřík), kuličkový labyrint a "ementál" - labyrint pro jednu kuličku a dvě ruce ...

logo YouTube

 

Pozor! Tentokráte Kuba "Jakouback" vyměnil cvrnkání za audiovizuální techniku a celý turnaj poctivě natáčel. Je to kluk šikovná, ještě v noci zpracoval všechen materiál a sestříhal moc povedené videjko. Doporučuji ke shlédnutí, najdete pod tímto odkazem: https://youtu.be/OmoB1gpNxFk. Kubo, díky Mrkající.    

 

Průběžné pořadí se nám pěkně promíchalo a bude ještě zajímavé sledovat výsledky dalších dvou turnajů. Opět se nám potvrdilo, že škvára není ideální povrch pro cvrnkání kuliček. Občas bylo nejasné, kde kulička po odcvrnknutí skončí, ale podmínky měli soupeřící dvojice vždy stejné a jinou vhodnou plochu pro tolik hráčů se nám nepodařilo sehnat. Možná vyzkoušíme při příštím turnaji blízkou antukovou plochu, alespoň pro jeden důlek na finálové boje. Ale to ještě uvidíme.

U většiny borců, kteří absolvovali oba letošní turnaje bylo vidět, jak se jejich technika zlepšuje a s tím pádem dosahují na stále vyšší příčky v bodovém hodnocení. Už se těším na podzimní boje, které slibují pěknou podívanou. Lepší technika a tím pádem i zajímavější a vyrovna3. ouvalské kuličkohraní - juniořinější boje byly vidět i v juniorské kategorii, kde tentokrát zvítězil zástupce klanu Zelenobílých - ZelenobílýRytíř, těsně stíhaný dosavadním lídrem celkového bodování, borcem Frapepa9. Průběžně třetí místo si vybojoval junior týmu Sigmundovi a bodově se dotáhl na vedoucí dvojici. Úžasné je sledovat nejmenší účastníky, kteří urputně bojují s mnohdy o dost staršími a většími soupeři a nedarují jim ani jeden cvrnk!

Další pořadí naleznete níže v tabulce. Vše je stále otevřené a prakticky každý má šanci na celkové prvenství. Třetí letošní turnaj napoví, ale ani poté nebude vše ztraceno. Bojuje se do poslední kuličky v důlku a proto přes prázdniny pilně trénujte, ať vám to tam padá.

V dospělácké kategorii tentokráte nemohl zasáhnout do bojů dosavadní vedoucí celého seriálu - Demolik a někteří další borci. Tím vznikl prostor pro bodování dalším hráčům a ti toho náležitě využili. Tentokráte jsem jakýmsi nedopatřením vyhrál já, ale soupeři mi to nijak neusnadnili. Finálový souboj s "noxa" nebyl zdaleka tak jednoznačný, jak by se zdálo z konečného výsledku 2:0. Jedna chybička při konečném docvrnkávání připravila mého soupeře o možnost zápas vyrovnat... Hořký pohár si tentokrát vypil ZelenobilyCamrak, druhý z minulého klání, od kterého se paní Štěstěna v rozhodujících okamžicích odvrátila a nepodařilo se mu postoupit ze základní skupiny. Vyrovnané výkony s postupným zlepšením podává "nAS2", který se vyhoupl na průběžné 3. místo a stoupá pořadím vzhůru. Pochválit je třeba i ženy, "Veve44" se bodově dotáhla na Jitku z týmu "ivans" a usadili se společně na 7. - 8. místě s nevelkou ztrátou na čelo tabulky. Aleš "Mandik" neobhájil minulé třetí místo a tentokrát nebodoval, ale i tak mu body stačí na pěkné šesté místo. Z Borců z Úval zabodovali tentokráte oba členové týmu "Sigmundovi", "Luakino", "Frapepa9", "Matvoj" a Tom z týmu "lides1977".

Na minulém turnaji jsme byli obdarováni krásnými cenami pro juniory od "Bohaji" a "ZelenobíláAli", tentokrát daroval krabici super cen pro děti Aleš z týmu "Mandici" - všem patří můj velký dík. Mohli jsme na obou turnajích obdarovat každého malého hráče nejen balíčkem sladkostí, ale i milým dárečkem. A drobnou cenu si odnesou všichni malí hráči i v příštích kolech, to mohu prozradit už nyní :)

Vzhledem k pěknému počasí, které nám zatím na kuličkách přeje, jsme zakončili odpoledne v nedaleké hospůdce. Ne všichni měli tentokráte čas, ale příště se snad sejdeme v hojnějším počtu. Na zdejší zahrádce je opravdu příjemné posezení. Tentokrát se neplánovaně pekli i buřtíky na ohni! I příště jste všichni zváni na "pokec" a spláchnutí škvárového prachu ve vyschlých hrdlech.

 

Poděkování patří patří všem, kteří přišli hrát, nebo jen fandit a podpořit své favority. Byli jste skvělí a rád se s vámi setkám ať už na dalších kuličkách, či na keši, nebo kdekoliv jinde. Díky a přeji všem pohodové prázdniny.3. ouvalské kuličkohraní - příprava

A děkuji všem, kteří pomohli s přípravou eventu, či po skončení s úklidem - Fiftinka, Sim, Plha, Mandici, Sigmundovi, lides1977 (prostě Borci z Úval), též kačerský potěr přiložil ruku k dílu Usmívající se. Fiftinka se opět postarala o dostatek foto materiálu, který můžete shlédnout níže. A kameramana (Jakouback) jsem již zmínil, díky ještě jednou.

A nyní si prohlédněte, jak dopadlo 3. ouvalské kuličkohraní. Další tabulky jsou již s celkovým průběžným pořadím v obou kategoriích, ať máte motivaci do dalších bojů. Pod výsledky je odkaz na fotogalerii 3. ouvalské kuličkohraní, která se nachází na serveru Zonerama. Pro přístup k fotkám lze kliknout na obrázky níže, nebo na odkaz ZDE.

Váš Ouvalak

 

Výsledky 3. ouvalské kuličkohraní

Dospělí:

1. Ouvalak 25 b.
2. noxa 20 b.
3. nAS2 15 b.
4. Veve44 10 b.
5.- 6. Mikl_h 8 b.
5.- 6. Sigmundovi 8 b.
7.- 8. DRAK6 3 b.
7.- 8. netvor 3 b.

 

 

 

 

 

 

 3. ouvalské kuličkohraní - u důlků

 

 

 Junioři:

1. ZelenobílýRytíř 25 b.
2. Frapepa9 20 b.
3. Luakino 15 b.
4. Sigmundovi - Kuba 10 b.
5. Lides1977 – Tom 8 b.
6. Matvoj 6 b.
7. N6120C 3 b.
8.-9. ZelenobíláPrincezna 1 b.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Průběžné pořadí série

po dvou turnajích.

Dospělí:

1.- 2. Demolik 25 b.
1.- 2. Ouvalak 25 b.
3. nAS2 23 b.
4.- 5. noxa 20 b.
4.- 5. ZelenobilyCamrak 20 b.
6. Mandici 15 b.
7.-8. ivans II. - Jitka 10 b.
7.-8. Veve44 10 b.
9.- 10. Mikl_h 8 b.
9.- 10. Sigmundovi 8 b.
11.- 12. Cactusaci I. 6. b
11.- 12. DRAK6 6 b.
13.- 14. Bluebaloon 3 b.
13.- 14. netvor 3 b.

 

 

 

 

 

 3. ouvalské kuličkohraní - u důlků

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junioři:

1. Frapepa9 45 b.
2. ZelenobílýRytíř 33 b.
3. Sigmundovi - Kuba 25 b.
4. wrfie 20 b.
5. Luakino 15 b.
6. Matvoj 11 b.
7. Jango CZ 10 b.
8. Lides1977 – Tom 8 b.
9. Majda 6 b.
10. N6120C 3 b.
11. ZelenobíláPrincezna 2 b.
12. Malý Jango 1 b.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotografie 3. ouvalské kuličkohraní:

 

 

 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.